Specjalista ds. marketingu

Od marca w Dzienniku Zachodnim zwolniły się dwa miejsca na stanowisku Specjalisty ds. marketingu. Staż rozpocząć może się dosłownie od tej chwili (posiadamy 2 miejsca). Godziny pracy to 9-15 od poniedziałku do piątku. Mail zwrotny - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakres zadań:
•Zapoznanie się z:
- strukturą i systemem pracy nowego pracodawcy,
- regulaminem pracy,
- strukturą działu marketingu,
- zakresem zadań na stanowisku pracy Integracja z zespołem działu.
•Wdrażanie się w samodzielną marketingową obsługę konkursów i plebiscytów, przygotowanie się do samodzielnego przygotowania prasówek dla wszystkich wydawnictw grupy Polska Press oraz wybranych tytułów konkurencji, pomoc w przygotowaniu zestawień, protokołów, raportów.
•Przygotowanie się do pełnej koordynacji akcji wysyłkowych.
•Bieżąca obsługa czytelników oraz kontrahentów.
•Pomoc w koordynowaniu akcji marketingowych działu •Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonych

Rodzaj uzyskiwanych kwalifikacji lub umiejętności zawodowych:
Umiejętność budowania i utrzymywania odpowiednich relacji z czytelnikami i kooperantami, umiejętność pracy w zespole -współpracy z pracownikami przy organizacji pracy działu, pozyskanie kwalifikacji w zakresie przygotowania i prowadzenia dokumentacji działu, przygotowania ofert handlowych, praktycznego wykorzystywania narzędzi promocyjnych, przygotowania i redagowania korespondencji oraz logistycznego zarządzania dokumentacją działu.

Sposób potwierdzenia nabytych umiejętności:
1.Sprawozdanie stażysty z przebiegu stażu, zawierające informacje o wykonywanych zadaniach  oraz uzyskanych kwalifikacjach lub umiejętnościach zawodowych poświadczone przez opiekuna stażu.
2. Opinia organizatora o realizowanych zadaniach i pozostałych umiejętnościach praktycznych.
3. Zaświadczenie Projektodawcy o odbyciu stażu

Harmonogram wyborów na poszczególnych Wydziałach:

3 marca 2016r na Wydziałach:
- Elektryczny, p. B207, godz. 10-12, odp. Agnieszka Jakubowska
- Organizacji i Zarządzania, godz. 11:15, odp. Katarzyna Katana
- Mechaniczny Technologiczny, s.360, godz. 10-12, odp. Anna Kiljan
- Górnictwa i Geologii, s. RW, godz. 10:15, odp.Magdalena Tutak
- Automatyki, Informatyki i Elektroniki, Aula F, godz. 12, odp. Michał Frątczak
- Budownictwa , p. 127, godz. 10-14, odp. Łukasz Rduch
- Inżynierii Biomedycznej, s.111, godz. 11-13, odp. Magdalena Grygiel-Pradelok

4 marca 2016r na Wydziałach:
- Inżynierii Środowiska i Energetyki, s. 201B, godz. 13:30, odp. Michał Jurczyk
- Chemicznym, Nowa Chemia 1p, godz. 10-14, odp. Dawid Lisicki
- Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, p. 242a, godz. 9-13, odp. Bartosz Węcki

11th Developer Forum Battery Technologies

Zapraszamy na 11. edycję Developer Forum Battery Technologies, która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Mając na uwadze sukces, jaki co roku od 8 lat odnosi forum eksperckie organizowane w Aschaffenburgu (Niemcy), oraz kolejną niemiecką edycję organizowaną w Hamburgu postanowiliśmy przenieść koncepcję forum na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i zorganizować to cieszące się niesłabnącą popularnością wydarzenie również w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w 11 edycji Developer Forum „Battery Technologies” w Gliwicach. Polska zlokalizowana w samym środku Europy jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków środkowo-wschodnich. Dlatego też postanowiliśmy zaprosić ekspertów z dziedziny przemysłu bateryjnego oraz technologii rozwoju baterii m.in. litowo jonowych do podzielenia swoją wiedzą i doświadczeniem w Polsce. W przeciągu trzech dni trwania forum eksperci z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii w rozwoju baterii i akumulatorów. Seminarium Developer Forum “Battery Technologies” powstało przy założeniu, że informację o najnowszych trendach w technologiach rozwoju będą trafiały wprost od ekspertów zarówno do przedstawicieli branży, jak i użytkownika końcowego. W Polsce przyjrzymy się bliżej technologiom w rozwoju baterii litowo-jonowych oraz bezpieczeństwu użytkowania i transportu baterii w oparciu o obowiązujące regulacje.

www.developer-forum-gliwice.com

 

Lista kandydatów do URSD 2016/2017

 Lista kandydatów do URSD 2016/2017 

1

Filipowska Anna

RIB

2

Gembalczyk Grzegorz

RMT

3

Grygiel-Pradelok Magdalena

RIB

4

Jagodzińska Katarzyna

RIE

5

Kałużyński Piotr

RE

6

Karoń Monika

RMT

7

Kiljan Anna

RMT

8

Kohlbrenner Łukasz

RE

9

Kozakiewicz Łukasz

RMT

10

Kudlek Edyta

RIE

11

Lisicki Dawid

RCh

12

Lisiecka Barbara

RMT

13

Matysiak Wiktor

RMT

14

Poterała Aleksandra

RAu

15

Rolnik Bożena

RAu

16

Safuta Małgorzata

RB

17

Sawicki Michał

RAu

18

Snopiński Przemysław

RMT

19

Zorychta Magdalena

RMT

Konferencja InterTechDoc 2016

W imieniu Uczelnianej Rady Doktorantów Politechniki Śląskiej mamy przyjemność zaprosić Państwa na „I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2016”, która odbędzie się w dniach 11-12 marca 2016r w Ustroniu w Hotelu Jaskółka. Konferencja będzie obejmowała możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane przez Biuro Karier Studenckich. Język obowiązujący podczas konferencji (do wyboru podczas prezentacji) to język polski (gospodarza) lub angielski (międzynarodowy). Uczestnictwo w Konferencji obejmuje: zakwaterowanie w Hotelu Jaskółka w Ustroniu, pełne wyżywienie, udział w warsztatach, szkoleniach, prezentacjach naukowych, spotkaniach towarzyszących oraz publikację swojego artykułu w materiałach pokonferencyjnych w postaci Zeszytu Naukowego z nadanym numerem ISBN. Podczas trwania konferencji wykład wygłosi JM Rektor Politechniki Śląskiej Prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik. Więcej szczegółów tutaj.

Please publish modules in offcanvas position.