Bal Doktoranta i Absolwenta 2020

Doktoranci, Pracownicy i Absolwenci Politechnika Śląska! Nadszedł ten wielki dzień! Już dziś zarezerwujcie swoje miejsca na najlepszej zabawie karnawałowej tego roku! Widzimy się 7 lutego, o godz. 20:00 w przepięknej, zabytkowej sali Stara Szwajcaria. Koszt udziału: 120 zł/osoba. Zapisy i szczegółowe informacje odnośnie wpłat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Razem z Politechnika Śląska, Biuro Karier serdecznie Zapraszamy!

IV edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2019

IV edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2019 organizowanej wspólnie przez Uczelnianą Radę Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej dobiegła końca. W tym roku blisko 100 prelegentów miało możliwość zaprezentowania wyników prowadzonych przez siebie badań. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zapraszamy na kolejną edycję za rok!

Bal Doktoranta i Absolwenta 2019

Wraz z Biurem Karier Studenckich PŚ serdecznie zapraszamy na tegoroczny Bal Doktoranta i Absolwenta. Niepowtarzalną okazję, aby odpocząć po trudach roku 2018 i pobawić się w doborowym gronie.

Koszt balu: 115 zł/osoba
Zespół muzyczny: "Student"
W cenie biletu: lampka wina musującego, 2 dania gorące, zimna płyta, deser, napoje bezalkoholowe bez ograniczeń

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona

InterTechDoc 2019

Szanowni Państwo,

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów wraz z Biurem Karier Studenckich i Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych mają przyjemność zaprosić Państwa na
„IV Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’ 2019”, która odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2019r. w Ustroniu.
Konferencja będzie obejmowała możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane przez Biuro Karier Studenckich oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych .
Więcej informacji w zakładce strony.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Zwiększenie stawki stypendium dla najlepszych doktorantów w roku akademickim 2018/2019

Drodzy Doktoranci PŚ. Dobra wiadomość przed długim weekendem. Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. inż. Tomaszem Trawińskim a Uczelnianą Radą Samorządu Doktorantów zwiększeniu ulega stawka stypendium dla najlepszych doktorantów w roku akademickim 2018/2019.

Please publish modules in offcanvas position.