Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów kadencji 2024

mgr inż. Iga Przytuła
Sekretarz Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

mgr inż. Seweryn Kalisz
Członek Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów. Administrator strony internetowej.

Wydział Automatyki, Elektroniki I Informatyki

mgr inż. Dawid Janasik

mgr inż. Szymon Ruczka
Członek Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów.

mgr inż. Sara Sarraj

Wydział Mechaniczny-Technologiczny

mgr inż. Karolina Socha

mgr inż. Kamila Szykowska

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki

mgr inż. Anna Wolny

Wydział Chemiczny

Szczegółowe dane kontaktowe członków URSD w zakładce Kontakt.