Doktoranckie biegi po zdrowie

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłosiła rekrutację do 3-dniowego wydarzenia sportowo-edukacyjnego „Doktoranckie biegi po zdrowie”, realizowanego przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach konkursu „Organizowanie działań na rzecz rozwoju sportu akademickiego w 2018 roku”.
Mistrzostwom będzie towarzyszyć także rekreacyjny bieg na dystansie 4,2 km. Kolejnymi punktami wydarzenia będą warsztaty z zakresu przygotowania do biegania oraz cennych wskazówek jak zachować dobrą formę pracując naukowo.

Również doktorantki/ci z niepełnosprawnością będą mogły/li uczestniczyć w „Doktoranckich biegach po zdrowie”, ponieważ trasy biegowe będą dostosowane do niektórych niepełnosprawności, a na trasie będzie możliwość otrzymania wsparcia przewodnika.

Oferta:
• bezpłatny udział w praktycznym szkoleniu i treningu biegowym;
• bezpłatny udział w wybranej formie biegu: rekreacyjny bieg na dystansie 4,2 km lub Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Maratonie lub Półmaratonie;
• bezpłatny udział w warsztatach z zakresu przygotowania do treningu biegowego;
• bezpłatny udział w warsztatach o strategiach i wskazówkach dotyczących prozdrowotnych zachowań oraz kondycji fizycznej dla doktorantów w oparciu o aktualny stan wiedzy oraz model EBP (evidence-based practice);
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas wydarzenia;
• zwrot kosztów podróży w kwocie 40 zł w jedną stronę;
• nawiązanie kontaktów z innymi aktywnymi doktorantami z wielu polskich ośrodków akademickich uczestniczących w wydarzeniu;
• pierwszych 5 doktorantów z niepełnosprawnością, którzy prześlą zgłoszenie będzie mogło pokryć koszty zakwaterowania i wyżywienia ich asystenta/opiekuna.

Szczegóły i warunki rekrutacji oraz uczestnictwa zawarto w REGULAMINIE „GO! PhD” 3-dniowego wydarzenia sportowo-edukacyjnego „Doktoranckie biegi po zdrowie”.

Termin i miejsce wydarzenia: 5 października (piątek) do 7 października (niedziela) 2018 r., Katowice, woj. śląskie.
Maksymalna liczba miejsc objętych całkowicie BEZPŁATNYM uczestnictwem: 40.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 19 września 2018 r. lub do wyczerpania miejsc.

Szczegóły na stronie: https://krd.edu.pl/2018/09/13/doktoranckie-biegi-po-zdrowie-rekrutacja/

Please publish modules in offcanvas position.