V Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2020

W imieniu Uczelnianej Rady Doktorantów Politechniki Śląskiej oraz Biura Karier Studenckich mamy zaszczyt zaprosić na „V Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2020”, która odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia w Ustroniu.
Konferencja zapewnia możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane trzeciego dnia konferencji. Język obowiązujący podczas konferencji (do wyboru podczas prezentacji) to język polski (gospodarza) lub angielski (międzynarodowy). Uczestnictwo w Konferencji obejmuje: zakwaterowanie w Hotelu Jaskółka w Ustroniu, pełne wyżywienie (hotelowa kuchnia na życzenie gości uwzględnia diety wegetariańskie oraz bezglutenowe), udział w warsztatach, szkoleniach, prezentacjach naukowych, spotkaniach towarzyszących oraz publikację swojego artykułu w materiałach pokonferencyjnych w postaci Zeszytu Naukowego z nadanym numerem ISBN. Ponadto, po akceptacji komitetu naukowego, planowane jest wydanie najlepszych artykułów w punktowanych czasopismach naukowych.

Zapisy: https://forms.gle/zbt6ULoKJ1Q4gDq3A

Więcej informacji w zakładce konferencja InterTechDoc'2020.