Zmiana terminu konferencji InterTechDoc’2020

Drodzy Doktoranci, z uwagi na szerzenie się koronawirusa w Polsce - działając w zgodzie z Zarządzeniem nr 46/2020 JM Rektora Politechniki Śląskiej, informujemy, że tegoroczna V Międzynarodowa Konferencja Doktorantów Uczelni Technicznych InterTechDoc'2020 NIE odbędzie się w planowanym terminie. Jednocześnie informujemy, że trwają prace na ustaleniem nowego terminu konferencji. Dołożymy wszelkich starań aby mogła odbyć się ona jeszcze w tym roku akademickim. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Niezależnie od terminu konferencji publikacja pełnych wersji przesyłanych przez Was artykułów ukaże się do końca września 2020. Osoby zainteresowane wydaniem artykułu proszone są o przesłanie wiadomości na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji. Formatka do pobrania tutaj.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. To wszystko dla Waszego dobra.

Osoby, które dokonały wpłat opłaty konferencyjnej i są pewne, że nie są zainteresowane wzięciem udziału w konferencji w późniejszym terminie prosimy o wiadomość na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poinformowaniu o chęci zwrotu pieniędzy

Please publish modules in offcanvas position.