Coroczne spotkanie karnawałowe Doktorantów i Absolwentów PŚ

Doktoranci, Absolwenci, Pracownicy Politechniki Śląskiej. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich i Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami mają ogromną przyjemność zaprosić Was na coroczne spotkanie karnawałowe Studentów i Absolwentów PŚ. Rezerwujcie swój czas i widzimy się 4 lutego o godz. 20:00 w Dworku u Hrabiego.

Koszt udziału? Zapisy? Szczegółowe informacje?

Wszystko znajdziecie na poniższym plakacie, w formularzu zgłoszeniowym lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie!

Dear PhD students, Graduates, Employees of the Silesian University of Technology

The University Council of Doctoral Student Self-Government, the Student Career Office and the Office for Persons with Disabilities have the great pleasure to invite you to the annual carnival meeting of the PhD Students and Graduates of the Silesian SUT. Book Your time and see you on February 4 at 8:00 pm at the Dworek u Hrabiego (Gliwice, Świętokrzyska 6 Street).

Cost of participation? Entries? Detailed information?

You can find everything on the poster below, in the application form or at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We cordially invite you to participate.