VII edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2022

Drodzy Doktoranci, Naukowcy i Studenci!

Mamy przyjemność zaprosić na VII Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Uczelni Technicznych InterTechDoc’22.
Konferencja, o której mowa to trzy dni referatów, szkoleń i wspólnej debaty nt. aktualnie prowadzonych badań. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia br. w Ustroniu.

Koszt udziału? Zapisy? Szczegółowe informacje?

Wszystko znajdziecie na poniższym plakacie, w formularzu zgłoszeniowym oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dear PhD Students, Researchers and Students!

We are pleased to invite you to participate in the 7th International Interdisciplinary Conference of Technical Universities InterTechDoc'22.

The conference consists of three days of lectures, training and a joint debate on the current research. The event will be held on 5-7 April this year. in Ustroń.

Cost of participation? Entries? Detailed information?

You can find everything on the poster below, in the application form and at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.