Wybory do URSD na kadencję 2022/2023

Drodzy Doktoranci,

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w Wyborach do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów na kadencję 2022/2023! Szczegóły znajdują się poniżej. Formularz zgłoszeniowy już wkrótce znajdziecie w zakładce wybory na naszej stronie doktoranci.polsl.pl

Pamiętajcie aby swój formularz zgłoszeniowy przesłać do poniedziałku 06.06.2022 na adres mailowy URSD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy!

______________________________

W związku z zbliżającym się terminem zakończenia kadencji obecnie urzędującej Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów, opierając się na zapisach Regulaminu URSD ogłaszamy rozpoczęcie okresu wyborczego na kadencję 2022/2023 do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów oraz Rad Dziekańskich.

Osoby zainteresowane kandydowaniem do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów proszone są o przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego w formie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06.06.2022.

Poniżej przesyłamy harmonogram tegorocznych wyborów.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wyborach.

HARMONOGRAM WYBORÓW

· 15.05.2022 r. - Ogłoszenie Wyborów.

· 17.05.2022 r. – 06.06.2022 r. godz. 12.00 - Zgłaszanie kandydatur do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan)

· 07.06.2022 r. - Przekazanie list z kandydatami do Przewodniczących Zebrań Wyborczych na poszczególnych Wydziałach w celu ich upublicznienia. Przekazanie kart wyborczych i instrukcji przeprowadzenia wyborów do Przedstawicieli Doktorantów na poszczególnych Wydziałach.

· 14.06.2022 r. – 15.06.2022 r. - Wybory do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów oraz przedstawicieli do Rad Wydziałów na poszczególnych Wydziałach w godzinach określonych przez Przedstawiciela Doktorantów na danym Wydziale.

· 16.06.2022 r. - Ogłoszenie wyników Wyborów.

· 23.06.2022 r. - Termin składania protestów, stwierdzenie prawomocności Wyborów.