Konferencja InterTechDoc 2016

W imieniu Uczelnianej Rady Doktorantów Politechniki Śląskiej mamy przyjemność zaprosić Państwa na „I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2016”, która odbędzie się w dniach 11-12 marca 2016r w Ustroniu w Hotelu Jaskółka. Konferencja będzie obejmowała możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane przez Biuro Karier Studenckich. Język obowiązujący podczas konferencji (do wyboru podczas prezentacji) to język polski (gospodarza) lub angielski (międzynarodowy). Uczestnictwo w Konferencji obejmuje: zakwaterowanie w Hotelu Jaskółka w Ustroniu, pełne wyżywienie, udział w warsztatach, szkoleniach, prezentacjach naukowych, spotkaniach towarzyszących oraz publikację swojego artykułu w materiałach pokonferencyjnych w postaci Zeszytu Naukowego z nadanym numerem ISBN. Podczas trwania konferencji wykład wygłosi JM Rektor Politechniki Śląskiej Prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik. Więcej szczegółów tutaj.