VIII edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2023

[English version below]

Drodzy Doktoranci!

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich i Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami pragną zaprosić Was do uczestnictwa w VIII Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Uczelni Technicznych InterTechDOC’23.

Koszt udziału? Zapisy? Szczegółowe informacje?
Wszystko znajdziecie na poniższym plakacie, w zakładce "InterTechDOC'23", w formularzu zgłoszeniowym oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[English version]

Dear PhD Students!

The PhD Candidates’ Council, Student Career Office and Office for People with Disabilities would like to invite you to participate in the 8th International Interdisciplinary Conference of Technical Universities InterTechDOC'23.

Cost of participation? Registrations? Detailed information?
You can find everything on the poster below, in tab "InterTechDOC'23", in the application form and at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.